Kampanya Fikri ve Aplikasyon Geliştirme

Pares Digital marka ve firmalarıyla beraber yürür. Onları gelişime yönlendirerek, doğru zamanda doğru adımlar atmalarına destek sağlar. Yaptığı analizler doğrultusunda hedef ve amaçlarınıza uygun stratejiyi oluşturur. Doğru stratejiyle hareket ederek kampanya fikrinizi geliştirir ve uygular.

Mailing Hazırlama

E-bültenler genelde kendilerine has bir içeriğe sahiptirler ve tanıtım e-mail’lerinden farklı olarak, bir şeyler satmayı hedeflemezler. Kendilerini içlerindeki reklamlarla veya reklamların bulunduğu web sayfalarına ziyaretçileri yönlendirerek, finanse ederler E-bültenler kullanıcılar ve şirketler arasında çok daha derin bir bağ kurabilme yeteneğine sahip. Bu nedenle kapsamlı e-mail programınıza, e-bültenle destek vererek çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Landing Page Sayfası Oluşturma

Landing Page yani Türkçe’deki karşılığıyla “varış sayfası”, online reklamlara ya da sosyal medya veya herhangi bir internet sayfası üzerindeki linklere tıkladıktan sonra internet kullanıcılarının yönlendikleri sayfalara verilen ad olarak biliniyor ve Landing Page’ler internet sitelerinin ana sayfalarından farklı olarak ele alınan ve reklamın içeriğine göre düzenlenen internet sayfaları olarak kullanılmakla beraber markaların dönüşüm (conversion) oranlarını artırmak için de tasarlanıyor.

Markalar, reklam kampanyaları doğrultusunda dönüşümlerini artırmak için landing page’lerden yararlanabiliyorlar. Özellikle Google Adwords ve retargeting reklamları sonrasında tüketiciler belli bir ürünün satın alma sayfasına, bir form ya da e-posta bülten aboneliği ya da herhangi bir kampanyanın yer aldığı sayfaya yönlendirilebilir.

Banner ve Rich Media

İnternet reklamcılığı dendi mi artık klasik ve devamlı kendini tekrarlayan eski usul bannerlar yerine zenginleştirilmiş görseller, ilgi çekici tasarımlar ve, hareketli bannerlar kullanılmaya başladı. İşte bu bütün yeniliklere Rich Media (Zenginleştirilmiş Medya) denmektedir. Pares Digital Rich Media ile, sabit bannerlar yerine gelişmiş yazılım ve tasarımlarla hazırlanan, kullanıcı ile reklam arasında etkileşim kuran ve görsellikleri ile ilgi çeken bannerlar hazırlayarak hedef kitlenizin ilgisini çekmeyi başarır.