Google Arama Ağı Reklamları (SEM)

Google Arama Reklamları, hemen hemen hergün kullandığımız Google arama motorunda yayınlanan reklamlardır. Bu reklam tipinde, kullanıcılar belirli kelimelerle arama gerçekleştirdiklerinde, kendi ürününüzle ilgili reklamların yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Google, reklam kampanyasında görüntülenmek istenen kelimelerin arama sıklığına ve rekabete göre kelimelerin fiyatlarını belirler ve reklamlarınız her tıklandığında veya bin gösterim yapıldığında reklam verenden minimum ve maksimum değerler arasında bir ücret alır.

Google Görüntülü Reklam Ağı (GDN)

Google Görüntülü reklam ağı milyonlarca yüksek kalitede haber sayfasında,belirli konulardaki web sitelerinde,video sitelerinde ve bloglarda reklam vermenin basit ve ekonomik bir yoludur.
Google Görüntülü reklam ağında reklamlarınızı yayınlarken çeşitli hedefleme seçenekleri sunmaktadır böylelikle reklamlarınızı tamda ürün veya hizmetiniz ile ilgilenen kullanıcılara göstermenizi sağlar.
Görüntülü reklamcılık; farkındalık oluşturmaya, kampanya erişimini artırmaya, dönüşümler gerçekleştirmeye yardımcı olabilir ve sonuç olarak firmanızın belinirliğini artırıp satın alma döngüsü oluşturur.

Video-Youtube Reklamları

YouTube reklamları, tıkla oynat, video öncesi reklam, video içi reklam gibi tüm reklamverenlerin kullanılabileceği farklı “Reklam Türleri” vardır. Dünyanın en büyük ve en çok izlenen online video sağlayıcısı, video reklam kampanyalarınızın % 95’i YouTube reklamları üzerinden yürütülmektedir. Video reklamlarınız uygun fiyatlara Youtube ve Google iş ortağı sitelerinde yerini alsın.

Yeniden Pazarlama (Remarketing)

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılara yeniden pazarlama sistemi ile dilediğiniz zaman tekrar ulaşalım.

Alışveriş Reklamları (Shopping Ads)

E-ticaret siteniz ile Google arama ağındaki görsel alanlarda siz de yerinizi alın.

Mobil Reklamcılık

Mobil kullanıcıları hedefleyen özel reklamlar ve stratejiler geliştirelim.

App Download Reklamları

Uygulamanızı indirtmek ve yeniden kullanımını sağlamak için kitlenizde iletişimde kalın.