Pares Digital Hakkında

Pares Digital Hakkında - sosyal medya 2005 Yılında kurulan Ada Creative’in interaktif ajansı olarak hayata geçen Pares Digital sosyal medya alanında özgün pazarlama iletişimleri geliştiren digital bir reklam ajansıdır. Pares Digital olarak size digital mecralardaki müşterilerinizle buluşturur ve hedef kitlenizin ilgisini uyandıracak digital çözümler üretiriz.

Tüm bu çalışmalar yapılırken farklı mecraların doğru kullanımına dikkat eder, medya planlaması yapar, sonuçlarını ölçer bu sonuçları doğru stratejilerle birleştirir, yaratıcı fikirlerle çalışma ve uygulamalara dönüştürürüz.

Pares Digital olarak markanıza değer katmaya ve fikirler oluşturmaya talibiz.Siz bu yazıyı okurken digital hizmet ve çözüm sunduğumuz markaların işlerini internette baktığınız heryerde görebilirsiniz…

Neler Yaparız ?

Öncelikle çok okur, bolca gözlem yapar ve sizi dinleriz.. Elimizdeki her projeyi en önemli projemiz olarak görür ve başarı ile tamamlamak için bütün enerjimizi ortaya koyarız. Verilere dayanmayan hiçbir fikri ve öneriyi kabul etmez ve sunmayız. Ölçülemiyorsa bize göre işe yaramıyordur. Bunu başarabilmek için teknoloji geliştirir veri analizi yapar ve kullanıcı davranışlarını inceleriz.
Arama Motoru Reklamları (SEM)


Video-Youtube Reklamları


Görüntülü Reklam Ağı (GDN)


Yeniden Pazarlama (Remarketing)

Neler yaparız görmek isterseniz İşlerimize göz atın