Reklam Panelleri Yönetim ve Planlaması

Doğru hedef kitle analizi ve doğru zamanlama ile etkin ve zamanında reklam gösterimi,kampanya kırılımlarıyla, farklı söylem ve görsellerle etkili ve optimize edilmiş reklamların gösterilmesinin sağlanması sa yesinde bütçenizi doğru kullanıp reklamlarınızı hedef kitlelere ulaştırarak markanızı büyütüp, satışlarınızı arttırıyoruz.

Reklam Materyalleri Üretimi

Sosyal medyada önemli olan içeriktir ve herkes iyi olan içeriği paylaşır. Özellikle görsel içerik, yazıya oranla çok daha hızlı fark edilir. Pares Digital olarak , markanız için en doğru içeriği üretir ve markanıza özel bu özgün içeriğin sosyal medyada dolaşımını sağlarız.

Strateji ve Medya Planlama

Pares Digital ekibi olarak, sosyal medyada yaşıyoruz. Siz işinize odaklanın bizde sosyal medyada işinizi tanıtmaya ve geliştirmeye odaklanalım. Biz, sizin kurumsal hedefleriniz doğrultusunda doğru hedef kitlesini içine alacak şekilde bir “Sosyal Medya Planı” oluşturup, içerik planı, paylaşım planı ve ölçümlemelerle sizin yanınızda oluyoruz.

Ürün Kullanımları ve Optimizasyonları

Sosyal medyada; insanlar, websiteleri, markalar, hizmet ve ürün pazarlama ile ilgili tüm herşeyi ifade ederken bu terim kullanılabilir. SMO tanımı yaparken kullanabileceğimiz en basit tarif, sosyal medyanın akıllı kullanımıdır. Bu kullanıma dahil olan hareketler, sitenize eklenen bir eposta formu, geri bildirim bağlantısı, facebook beğen kutusu veya paylaşım araçları örnek gösterilebilir.Hesaplarınız için ihtiyacınız olan optimizasynu belirler ve sizin adınıza takibi yaparız.

Rapor ve Analiz Hizmeti

Pares Digital yaptığı çalışmalarla markaların sosyal medyadaki varlıklarını talip edip,karşılaştırma ve analiz raporları sunar.Bu raporlar sayesinde hesaplarınız ile ilgili öngörü elde eder ve rekabeti ölçümleriz.