Sosyal Medya Yönetimi

Paresdigital olarak görevimiz çalıştığımız firmalara, sosyal medya rehberliği ve danışmanlığı yapmak. Bu sadece paylaşımlarınızın doğru, zamanında ve bilinçli olmasını sağlayan bir çalışma değil aynı zamanda markayı bir noktadan alıp daha üst noktalara taşıma stratejisi.

Çünkü işimiz anlık değişimlerle küçük hedefler değil, sürdürülebilirlik anlayışıyla geniş kitlelere ulaşmanızı sağlamak. Diğer bir açıdan bakarsak Sizi Sosyal medyada medyatik yapmak bizim işimiz.

Sosyal Medya Hesaplarının Oluşturulması ve İçerik Paylaşımı

Sosyal Medya Yönetimi Yaparken ilk adımımız sektörünüze ve hedef kİtlenize göre sizin için gerekli sosyal ağları belirler ve hesaplarınızı oluştururuz. Oluşturulan hesaplardan paylaşılacak içerikleri belirlerken , hedeflenen kitleyi etkilemek, etkileşim kurmak ve kar edilebilir müşteri aksiyonu elde etmeyi hedefleriz.

İçerik pazarlamasının amacı; etkili ve sürekli içerik paylaşımı ve derlemesi aracılığıyla müşterileri etkilemek ve hedef müşteri kitlesiyle sürdürülebilir bağlar kurmaktır. İçerik pazarlamada müşteri davranışını değiştirme ve geliştirme düşüncesi temel alınmaktadır.

Sosyal Medya İtibar Takibi ve Yorum Editlemeleri

Firmamız, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. Sosyal Medya Hesap yönetim süreciniz boyunca markanızın pozitif algısını korumak için paylaşımlara gelen yorumları takip eder, markanızın online performansını ölçerek size periyodik olarak rapor hazırlarız.

Kreatiflerin Üretilmesi ve Editlenmesi

Sosyal medyada önemli olan içeriktir ve herkes iyi olan içeriği paylaşır. Özellikle görsel içerik, yazıya oranla çok daha hızlı fark edilir. Pares DigitalSosyal medyada önemli olan içeriktir ve herkes iyi olan içeriği paylaşır. Özellikle görsel içerik, yazıya oranla çok daha hızlı fark edilir. Pares Digital olarak , markanız için en doğru içeriği üretir ve markanıza özel bu özgün içeriğin sosyal medyada dolaşımını sağlarız.ır. Dünyanın en büyük ve en çok izlenen online video sağlayıcısı, video reklam kampanyalarınızın % 95’i YouTube reklamları üzerinden yürütülmektedir. Video reklamlarınız uygun fiyatlara Youtube ve Google iş ortağı sitelerinde yerini alsın.